Ważne informacje dla uczestników biegu

Ważne informacje dla uczestników biegu

Opublikowane przez Bieg Flagi w Bez kategorii

Przedstawiamy garść informacji, z którymi warto zapoznać się przed biegiem

Start biegu zaplanowany jest na godz. 14.30. O 14.35 startują zawodnicy nordic walking. Wcześniej o 14.10 start biegu dzieci na dystansie 200 m.

Dojazd

Rekomendujemy dojazd komunikacją publiczną. Najbliższa stacje metra to Dworzec Gdański, stamtąd do biura zawodów ok. 1000m. Brama na Cytadelę od ul. Dymińskiej będzie otwarta specjalnie na potrzeby uczestników imprezy dopiero od godz. 12.00. Wcześniej otwarta jest Brama Bielańska od strony Wisłostrady. Stacja Veturilo znajduje się vis’a’vis Bramy Bielańskiej.

Jeśli zdecydujecie się na dojazd samochodem, najlepiej jest zaparkować w okolicach ul. Zajączka i ul. Krajewskiego, czyli w okolicach bramy od ul. Dymińskiej, stąd 600m do biura zawodów. Jeśli wolicie dojazd od strony Wisłostrady to jedyne miejsca do parkowania są przy KS Spójnia i przy Centrum Olimpijskim.

Nie ma możliwości wjazdu na teren Cytadeli, nawet na chwilę, nawet tylko po odbiór pakietu startowego. Nie będzie żadnych wyjątków od tej reguły.

Odbiór pakietów

Lista startowa 10km Lista startowa NW

Biuro zawodów, w którym należy odebrać pakiet startowy czynne będzie na Cytadeli od godz. 12.00 do startu biegu. Pakiety nie będą wydawane w innym terminie. Pakiety można odebrać tylko osobiście, prosimy nie zapomnieć o dokumencie ze zdjęciem. Nie będziemy wydawać numerów innym osobom niż zawodnicy. Dlaczego? Ponieważ jako organizatorzy odpowiadamy za sprawne przeprowadzenie zakończenia i dekoracji i nie chcemy dopuścić do takiej sytuacji  . Biuro zawodów czynne jest do samego startu, nie musicie się martwić, że z powodu kolejki nie zdążycie na start. 18 kwietnia upłynął termin zmian danych zawodników, nie będziemy ich zmieniać w dniu imprezy.

Weryfikacja służb mundurowych

Osoby rywalizujące w kategorii „służby mundurowe” przechodzą weryfikację w biurze zawodów. Muszą okazać stosowny dokument. Piszemy „stosowny”, ponieważ jest inny w każdej z formacji. Osoby, które nie przejdą weryfikacji nie zostaną sklasyfikowane w tej kategorii, a jeśli skorzystały z puli bezpłatnych miejsc zostaną poproszone o uiszczenie opłaty startowej.

Depozyt

Przed startem możecie skorzystać z szatni, a odzież na zmianę możecie zapakować do swoich toreb czy plecaków i pozostawić w depozycie, który będzie znajdował się obok biura zawodów, 100m od startu. Odbiór za okazaniem numeru startowego.

Poczęstunek

Na mecie poza okolicznościowym medalem i butelką wody możecie skorzystać z cateringu. Pan Marek z firmy Catermark serwować będzie grochówkę. Jeśli wolicie zjeść coś lżejszego, poproście o grochówkę w wersji wegańskiej, taka też będzie dostępna.

Prysznice

Po biegu możecie skorzystać z pryszniców, które będą dostępne w Gimnazjum nr 55, Al. Wojska Polskiego 1A. Dojście do gimnazjum zajmuje ok. 10 minut i będzie oznaczone.

Zaproszenie do Muzeum Katyńskiego i Muzeum X Pawilonu

Specjalnie dla uczestników Biegu Flagi otwarte będą muzea znajdujące się na Cytadeli. Uczestnicy biegu wraz z osobami towarzyszącymi mogą nieodpłatnie odwiedzić oba muzea. To dobry powód żeby na bieg przyjechać z całą rodziną.

PLAN-SYTUACYJNY

 

Udostępnij!
01 maja 2017 brak komentarzy

Dodaj komentarz

*

code